Tijd Naam Locatie

Monday 23 January 2017

22:00 - 02:00Mix dan Classics met VJ HuubPallaZEindhoven

Tuesday 24 January 2017

20:00 - 22:30Bodytalk's Pub QuizBodytalkUtrecht
21:00 - 00:00Queen's Head Bingo with Janey Jacké!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 01:00TOP winterweek pubcrawlDe LollipopTilburg

Wednesday 25 January 2017

19:00 - 21:00Kick Start ProgrammeringU-BarUtrecht
22:00 - 01:00Miss Tabitha's Fabulous Cocktail Wednesday!Taboobar AmsterdamAmsterdam
22:00 - 03:00Crazy Wednesday, Every WednesdaySOHO - AmsterdamAmsterdam

Thursday 26 January 2017

23:00 - 04:00VERS FRUITClub NYXAmsterdam

Friday 27 January 2017

20:00 - 04:00COC Tilburg en Breda nieuwjaarsborrelDe LollipopTilburg
20:00 - 00:00Escape RoomEscapingUtrecht
21:00 - 00:00Coby's Cut Karaoke!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 04:00Gay PubquizCafe Peanuts TilburgTilburg
21:00 - 04:00Gin & Tonic Specials!BodytalkUtrecht
22:00 - 03:00Dutch PartyCOC de KroonLeiden
22:00 - 06:00KUT, The party for lovely ladiesDe UnieRotterdam
23:00 - 07:00One Nation Under a GrooveRADION AmsterdamAmsterdam
23:00 - 05:00Moist / 27 Jan / FS Green / Jailo / Eycee / Club NyxClub NYXAmsterdam
23:00 - 05:00WooffurEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 28 January 2017

14:00 - 23:00Bears at Sauna NZSauna NieuwezijdsAmsterdam
20:00 - 02:30PoolpartySauna joeKerkrade
21:00 - 02:00Women Only PartyLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 04:00Danserette Club: Too Funky - George Michael TributeParadiso Noord - TolhuistuinAmsterdam
22:00 - 01:00Jakk B Does The Queen's,HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
22:00 - 03:00Social Swingers Club at CongoA L'Elephant du CongoAmsterdam
22:00 - 04:00DJ Ivar's SaturDancePallaZEindhoven
22:00 - 04:00APRES SKI PARTYBar de RitsGroningen
23:00 - 05:00BACKDOOR TEADANCE - 2nd YEAR Anniversary!!!AkhnatonAmsterdam
23:00 - 05:003X NYX - Wicker - 28th of JanuaryClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Vossenjacht 28 januari't BölkeEnschede
23:00 - 04:00DJ NightGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 05:00Dollhouse Queer PartyBreblNijmegen
23:00 - 05:00EnSuite - Neon jungleStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Sunday 29 January 2017

12:15 - 16:00Poink gaat naar het MuZIEummuZIEum NijmegenNijmegen
15:00 - 18:00Poink gaat borrelen in NijmegenCafé MetsNijmegen
15:30 - 19:00LNBi nieuwjaarsborrelWinkel van SinkelUtrecht
16:00 - 20:00Pozz-UpDirty DicksAmsterdam
18:00 - 23:59Januari BingoCafe KalffUtrecht
19:00Winter Queens II Kimberley Clarck & Lana SinnerCafé The Queen's HeadAmsterdam
20:00 - 01:00Ula Oeps LaBeau Bingo - First Edition of 2017HotSpot BarAmsterdam
20:00 - 23:00Sunday Funday a dragtastic evening!BodytalkUtrecht

Monday 30 January 2017

22:00 - 02:00Mix dan Classics met VJ HuubPallaZEindhoven

Tuesday 31 January 2017

21:00 - 00:00Queen's Head Bingo met Coby van Dam!Café The Queen's HeadAmsterdam

Wednesday 01 February 2017

19:00 - 22:00Bodytalk Filmavond in samenwerking met PathéBodytalkUtrecht
20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht

Thursday 02 February 2017

20:00 - 22:00Het PrEP DebacleClub ChurchAmsterdam
23:00 - 04:00SchuurPapier / 2 Year B-Day Bash! / Club Nyx / Do 2 FebClub NYXAmsterdam

Friday 03 February 2017

17:00 - 23:00Aimforthemoon Space PartyAimforthemoonAmsterdam
20:00 - 22:00COC’s verkiezingsdebat 3 februari 2017VrijburgAmsterdam
21:00 - 03:00Party where no gender rules only hilarity matters with Beauty KeLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 04:00Friday night: The greatest hits & best songs [DJ IVAR]PallaZEindhoven
23:00 - 05:00MI CASA ES SU CASA | 3 feb NYX ✿Mi Casa Es Su CasaAmsterdam
23:00 - 05:00Parish GaynightPip Den HaagDen Haag

Saturday 04 February 2017

20:00 - 03:00Ouderwetse Hotspot avond!HotSpot BarAmsterdam
22:00 - 05:00Bear-Necessity € 9 AnniversaryPanama AmsterdamAmsterdam
22:00 - 03:30FZN Return to OZBarFlorianArnhem
22:00 - 04:00DJ Buddha's Ibiza Club NightPallaZEindhoven
22:00 - 04:00PANN LeidenGebr de NobelLeiden
22:00 - 03:00SHOUT - Under the SeaSHOUT!Wageningen
23:00 - 04:00Remember The Time // Zaterdag 4 Februari // R&B Hiphophttps://www.facebook.com/clubbolke/?fref=ts
23:00 - 09:003x NYX TILL 9AM3X NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Rocco's Birthday BashGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 04:00DIZZ: gay, lesbian & open mindedNeushoornLeeuwarden
23:00 - 04:00THRF - MashUp LipStick ManjefiekGrote Markt, Den HaagDen Haag
23:00 - 04:00C R U I S E C O N T R O LACUUtrecht
23:00 - 05:00RUBBER • FebruariRUBBERUtrecht

Sunday 05 February 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
17:00 - 22:00TWINparties 5 feb XXXL AmsterdamTWINpartiesAmsterdam
17:00 - 22:00Hof Lounge - The Love Is EditionHet HedenDen Haag
20:00 - 02:00ShowTime: avondvullende travestie showPallaZEindhoven
23:59 - 05:30Super BowlThomTomNijmegen

Monday 06 February 2017

22:00 - 02:00Mix dan Classics met VJ HuubPallaZEindhoven

Thursday 09 February 2017

19:30 - 22:30Lezing Dr. Jutta Bolt donderdag 9 februari bij La Femme050Boerderij De Diek'nZeerijp

Friday 10 February 2017

21:00 - 04:00Eurovision Fever's BackCafe Peanuts TilburgTilburg
22:00 - 03:00ValentineDWHDelft
22:00 - 02:30Say Hello To The 90's!Café de LandmanDen Haag
23:00 - 05:00FLEX werken - Club NYXClub NYXAmsterdam
23:00Titty Mc Pheiffer presents HOT; The Titty Mc Lover EditionThomTomNijmegen
23:59 - 07:00Imprint Artists ShowcaseDe Unie, Rotterdam

Saturday 11 February 2017

13:00 - 19:00Go WildClub ChurchAmsterdam
14:00 - 16:00Speed-dating for menPRIKAmsterdam
19:00 - Mon 01:00WILD & WET MANSIONSAUNA STEAMWORKSArnhem
22:00 - 05:00Moksie woman & friendsCOC de KroonLeiden
23:00 - 04:00Spellbound Feb 2017OCCIIAmsterdam
23:00 - 05:00Flirtation Winter EditionPanama AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00Flirt by NumbersGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 05:00Kiss KissKissKissClubNijmegen
23:00 - 04:00Touch! valentineDe LollipopTilburg

Sunday 12 February 2017

13:45 - 16:30Meeting: Bowling & Pooling!Jong&Out LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Tuesday 14 February 2017

21:00 - 00:30Karaoke in BodytalkBodytalkUtrecht
22:00 - 04:00Happy ValentineCOC de KroonLeiden

Wednesday 15 February 2017

13:00 - Mon 23:59Leather & Fetish Pride BelgiumAntwerp, BelgiumAntwerp

Friday 17 February 2017

20:00 - 22:00Lezing: De geschiedenis van de HomorechtenDWHDelft
20:00 - 23:00SHOUT Disney Movie NightSHOUT!Wageningen
22:00 - 04:00Friday night: The greatest hits & best songs [DJ IVAR]PallaZEindhoven
22:00 - 02:00Christines Foute BingoDe Roze Speld in De HooykistLeiden
23:00 - 05:00Ongpst MaarWel Lkkr / 17 Feb / Club NyxClub NYXAmsterdam

Saturday 18 February 2017

20:00 - 02:00What`s your fantasy?SAUNA STEAMWORKSArnhem
22:00 - 05:00FunHouse - Atlantis, The Sailor PartyWesterUnieAmsterdam
22:00 - 06:00Happy valentine, after-partyCOC de KroonLeiden
22:30 - 04:00PANN Midsummer PartyTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 04:00Kalinichta - Noorderlicht Edition 2Noorderlicht CaféAmsterdam
23:00 - 04:00DJ NIGHTGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 05:00BÄR Is Burning (Gaynight)BARRotterdam

Sunday 19 February 2017

13:00 - 23:59MLH partySauna joeKerkrade
15:00 - 18:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam
16:00 - 17:00Sports SocialLeatherpride BelgiumAntwerp
20:00 - 23:00Sunday Funday DragBodytalkUtrecht

Wednesday 22 February 2017

19:00 - 04:00Vodka Woensdag XXL - 90's & 00's special!Exit CaféAmsterdam

Friday 24 February 2017

19:00 - 04:00Carnaval - kroegendwèèltochtDe LollipopTilburg
21:00 - 02:00DWH: Gay Fillum Awards 2016DWHDelft
21:00 - 04:00Gin & Tonic Specials!BodytalkUtrecht
22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht
23:00 - 05:00De Danshal • 24.02.17Club NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Vieze Poezendek 3 YEAR Anniversary!Vieze PoezendekAmsterdam

Saturday 25 February 2017

19:00 - 04:00Carnaval - Zuipen tot we kruipenDe LollipopTilburg
20:00 - 04:00Carnaval Lets Go CrazyCafe MatineeVlaardingen
23:00 - 05:00FPQ!Jimmy WooAmsterdam
23:00 - 04:0090's PARTYGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 02:00The LickACUUtrecht
23:00 - 05:00EnSuite - Mardi GrasStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Sunday 26 February 2017

13:00 - Mon 04:00Carnaval - d'n OpstoetDe LollipopTilburg
20:30 - 01:00Blauwe Neuzen Bal't BölkeEnschede

Monday 27 February 2017

18:00 - 20:0030 jaar Bodytalk!BodytalkUtrecht
19:00 - 04:00Carnaval - Malle MôndagDe LollipopTilburg

Tuesday 28 February 2017

19:00 - 04:00Carnaval - 't Dak eraf!De LollipopTilburg

Thursday 02 March 2017

16:00 - Mon 00:00Amsterdam Bear Weekend 2017

Friday 03 March 2017

22:00 - 02:006 jaar Cafe Kalff Disco en Soulful dance door Dj BiBiCafe KalffUtrecht
23:00 - 05:00Broodje Aap serveert: San Proper & William Djoko't BölkeEnschede

Saturday 04 March 2017

14:00 - 22:00Bears at Sauna NZ (ABW2017)Sauna NieuwezijdsAmsterdam
20:00 - 04:00Beach PartyCafe MatineeVlaardingen
21:00 - 02:006 jaar Cafe Kalff, Receptie en Free DrinksCafe KalffUtrecht
23:00 - 06:00Bear Ball (ABW2017)AIR AmsterdamAmsterdam

Sunday 05 March 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
18:00 - 23:596 Jaar Cafe Kalff, Bingo !Cafe KalffUtrecht

Monday 06 March 2017

17:00 - 00:00Mellow Monday (ABW2017)Sauna NieuwezijdsAmsterdam

Friday 10 March 2017

11:00 - Sun 20:00Klussen en opknappen met NLdoetDWHDelft
23:00 - 05:00Glitter x 10 maart x CLUB NYXClub NYXAmsterdam

Saturday 11 March 2017

22:00 - 06:00Cocktail FestMaassilo RotterdamRotterdam
22:30 - 04:00PANN VogueTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 05:00Rumour Has It: The Final CountdownClub NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Fluff Disco XL | TivoliVredenburgTivoliVredenburgUtrecht

Sunday 12 March 2017

12:00 - 16:00Meeting: GGD & Karaoke!Jong&Out LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Friday 17 March 2017

21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, voorronde 1De LollipopTilburg
23:00 - 05:00Club Mokum: Hip Hop, R&BClub NYXAmsterdam

Saturday 18 March 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam
22:00 - 05:00FunHouse - March EditionWesterUnieAmsterdam
22:00 - 05:00Furball - March 18th at Club chUrchClub ChurchAmsterdam

Sunday 19 March 2017

15:00 - 18:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam
17:00 - 22:00TWINparties RotterdamTWINpartiesAmsterdam

Friday 24 March 2017

21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, voorronde 2De LollipopTilburg
23:00 - 04:00Rits UnzippedEKKOUtrecht

Saturday 25 March 2017

22:00 - 04:00Dollhouse Queer PartyWillemeenArnhem
23:00 - 05:00EnSuite - Gayties & Nineties, 00'sStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Sunday 26 March 2017

16:00 - 20:00Pozz-UpDirty DicksAmsterdam

Friday 31 March 2017

21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, Grand FinalDe LollipopTilburg
23:00 - 05:00GAG: Over 1 year anniversary + Spring editonClub NYXAmsterdam
23:00 - 03:00GAY - POP - PARTY on 42nd floorilovepopcakeDen Haag

Saturday 01 April 2017

19:30Hollandse Toppers Zingen 't BölkeEnschede
21:00 - 03:00Pink Party presents "Pink Circus"RebelleMaastricht

Sunday 02 April 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 07 April 2017

23:00 - 05:00Fluff Disco | Club NyxFluff Disco

Saturday 08 April 2017

00:00 - Sun 03:00Spellbound April 2017OCCIIAmsterdam
21:00 - 04:00Lollipop's 2 year anniversaryDe LollipopTilburg
23:00 - 05:00Liquid KiddyWarehouse ElementenstraatAmsterdam
23:00 - 05:00Liquid KiddyWarehouse ElementenstraatAmsterdam

Sunday 09 April 2017

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Friday 14 April 2017

20:00 - 02:00GDVP@Bölke 2017't BölkeEnschede
22:00 - 06:00Sneakfreaxx ★ 12 YEARS ★ Easter 2017 ★ Part 1/2 meets SporStahlrohr 2.0Berlin

Sunday 16 April 2017

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 22 April 2017

23:00 - 02:00The Lick 5 year anniversaryACUUtrecht

Wednesday 26 April 2017

23:00 - 04:00Kingsnight at Nyx! For Kings & QueensClub NYXAmsterdam

Saturday 29 April 2017

22:00 - 09:00FunHouse XLWesterUnieAmsterdam

Sunday 30 April 2017

15:00 - 02:00Rapido - King EditionParadiso AmsterdamAmsterdam

Friday 05 May 2017

22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht

Sunday 07 May 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 14 May 2017

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Saturday 20 May 2017

12:00 - 15:30Walk of Love 2017DompleinUtrecht

Sunday 21 May 2017

15:00 - 18:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 25 May 2017

00:01 - Sun 23:59Alkmaar Gay PrideAlkmaarAlkmaar

Saturday 27 May 2017

14:00 - 17:00Alkmaarse GrachtenparadeAlkmaar
21:30 - 05:00Invasion - Amsterdam Fetish Pride Edt.UndercurrentAmsterdam

Sunday 04 June 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 08 June 2017

20:30 - 23:30PURRR & Sara Kroos - zonder verdovingTheater PePijnDen Haag

Saturday 17 June 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 24 June 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht

Saturday 29 July 2017

12:00 - Sun 23:00Milkshake festival 2017 - AmsterdamWesterpark, 1014 Amsterdam, Nederland

Saturday 19 August 2017

18:30 - 21:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 26 August 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht

Saturday 28 October 2017

23:00The LickACUUtrecht

Saturday 04 November 2017

22:00 - 04:00PANN HaarlemPatronaat HaarlemHaarlem

Saturday 25 November 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 23 December 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht
0