Tijd Naam Locatie

Monday 20 February 2017

22:00 - 02:00Mix dan Classics met VJ HuubPallaZEindhoven

Tuesday 21 February 2017

21:00 - 00:00Queen's Head Bingo with Janey Jacké!Café The Queen's HeadAmsterdam

Wednesday 22 February 2017

17:00 - 01:00Snappers National Margarita DaySnappersAmsterdam
19:00 - 04:00Vodka Woensdag XXL - 90's & 00's special!Exit CaféAmsterdam
22:00 - 03:00Janey Jacké's Fabulous Cocktail Wednesday!Taboobar AmsterdamAmsterdam

Thursday 23 February 2017

22:00 - 02:00Uitbetaling SpaarkasPallaZEindhoven
23:00 - 04:00Introducing: Sleazy - Club Nyx - 23/02NyX Op DonderdagAmsterdam

Friday 24 February 2017

12:00 - Sat 02:00YoungstersSAUNA STEAMWORKSArnhem
19:00 - Sun 23:59Samen Carnaval vieren met Poink
19:00 - 04:00Carnaval - kroegendwèèltochtDe LollipopTilburg
19:45 - 21:30LasergamenLasergames UtrechtUtrecht
20:00 - 03:00Sportswearparty men onlyThemoodsbarRotterdam
20:00 - 04:00KroegendweiltochtCafe Peanuts TilburgTilburg
21:00 - 00:00Coby's Cut Karaoke!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 02:00DWH: Gay Fillum Awards 2016DWHDelft
21:00 - 04:00Gin & Tonic Specials!BodytalkUtrecht
21:30 - 06:00Hoerenbal tot 06u00!Sway CaféMaastricht
22:00 - 06:00KUT, The Party For Lovely LadiesDe UnieRotterdam
22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht
23:00 - 05:00De Danshal • 24.02.17Club NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Vieze Poezendek 3 YEAR Anniversary!Vieze PoezendekAmsterdam
23:00 - 05:00Men Inc. - London NightEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 25 February 2017

12:00 - 16:00CarnavalsversierfeestCafé MetsNijmegen
12:00 - Sun 04:00Den InhaolCafe Peanuts TilburgTilburg
14:00 - 23:00Bears at Sauna NZSauna NieuwezijdsAmsterdam
19:00 - 04:00Carnaval - Zuipen tot we kruipenDe LollipopTilburg
21:00 - 00:00Jakk B's does the Queen's Head!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 02:00Women Only PartyLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 04:00Danserette Classic: SA&W-editieAkhnatonAmsterdam
22:00 - 05:00Hoerenbal - Super Gay HeroesClub ChurchAmsterdam
22:00 - 06:00The BIG 80's & 90's PartyDe UnieRotterdam
22:30 - 03:00Jalapeños l Rose's CantinaRose's CantinaAmsterdam
23:00 - 05:00FPQ!Jimmy WooAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents Nacht voor de Nacht3X NYXAmsterdam
23:00 - 04:0090's PARTYGaycafe WilsonsHaarlem
23:00 - 04:00The LickACUUtrecht
23:00 - 05:00EnSuite - Mardi GrasStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Sunday 26 February 2017

12:00 - Mon 01:00Opstarten voor de optocht!Café MetsNijmegen
12:00 - 18:00Defilé van de Prins tijdens d'n OpstoetPaleisring TilburgTilburg
12:00 - Mon 04:00Den OpstoetCafe Peanuts TilburgTilburg
13:00 - Mon 04:00Carnaval - d'n OpstoetDe LollipopTilburg
15:00 - 23:59Poink gaat borrelen in ArnhemCafe Njoy, Bovenbeekstraat 5, in Arnhem
16:00 - 21:00PUB QUIZ Je hoofd breken over leuke vragen onder het genot van LOUD RotterdamRotterdam
20:30 - 01:00Blauwe Neuzen Bal't BölkeEnschede

Monday 27 February 2017

12:00 - Tue 04:00DweildagCafe Peanuts TilburgTilburg
16:00 - 01:00De Knotsenburgse kroegentocht - ledenwervingsactie Tuutje SnolCafé MetsNijmegen
18:00 - 20:0030 jaar Bodytalk!BodytalkUtrecht
19:00 - 04:00Carnaval - Malle MôndagDe LollipopTilburg

Tuesday 28 February 2017

12:00 - Wed 02:00Kender OpstoetCafe Peanuts TilburgTilburg
17:00 - Wed 06:00Carnavalsdinsdag Nachtvergunning!Sway CaféMaastricht
19:00 - 04:00Carnaval - 't Dak eraf!De LollipopTilburg
20:00 - 21:00Proeverij Met PatriciaPallaZEindhoven
20:00 - 22:00Feesten tot aan het einde van deze Carnaval!Café MetsNijmegen
20:00 - 22:30Bodytalk's Pub QuizBodytalkUtrecht
21:00 - 00:00Queen's Head Bingo met Coby van Dam!Café The Queen's HeadAmsterdam

Wednesday 01 March 2017

17:00 - 22:00Aswoensdag Hieringe biete!Sway CaféMaastricht
19:00 - 21:00Haring Happen in MetsCafé MetsNijmegen
20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht

Thursday 02 March 2017

16:00 - Mon 00:00Amsterdam Bear Weekend 2017
23:00 - 04:00SchuurPapier / Donderdag 2 Maart / Club NyxClub NYXAmsterdam

Friday 03 March 2017

16:00 - 03:00One Year HotSpot BarHotSpot BarAmsterdam
19:00 - 22:00Café Theater Festival deelnameBodytalkUtrecht
20:00 - 03:00Het Verbond - Friday Drinks & PartyHet VerbondRotterdam
20:00 - 04:00Herring HappenCafe Peanuts TilburgTilburg
21:00 - 02:00MMM Presents: Cocktail CarnavalMMM-men only partiesMaastricht
22:00 - 02:006 jaar Cafe Kalff Disco en Soulful dance door Dj BiBiCafe KalffUtrecht
23:00 - 05:00White Boy WastedClub NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Broodje Aap serveert: San Proper & William Djoko't BölkeEnschede

Saturday 04 March 2017

14:00 - 22:00Bears at Sauna NZ (ABW2017)Sauna NieuwezijdsAmsterdam
14:00 - 22:00Café Theater Festival 2017BodytalkUtrecht
21:00Wonderland: Explosion of Ping Pong ballsSAUNA STEAMWORKSArnhem
21:00 - 02:006 jaar Cafe Kalff, Receptie en Free DrinksCafe KalffUtrecht
22:00 - 04:00DJ Buddha's Ibiza Club NightPallaZEindhoven
22:00 - 02:30Dennis' birthday Dance NightCafé de LandmanDen Haag
22:00 - 03:00Shout - InfernoSHOUT!Wageningen
23:00 - 06:00Bear Ball (ABW2017)AIR AmsterdamAmsterdam
23:30 - 05:00Manjefiek XS the Warming Up PartyUNO Den HaagDen Haag

Sunday 05 March 2017

14:00 - 20:00Café Theater Festival 2017BodytalkUtrecht
15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
16:00 - 20:00Speel mee met Weerwolven.ThomTomNijmegen
17:00 - 22:00TWINparties XXXL Amsterdam, 5 maart 2017TWINparties
17:00 - 22:00Hof Lounge - We Are Voting EditionHet HedenDen Haag
18:00 - 23:596 Jaar Cafe Kalff, Bingo !Cafe KalffUtrecht

Monday 06 March 2017

17:00 - 00:00Mellow Monday (ABW2017)Sauna NieuwezijdsAmsterdam
22:00 - 02:00Mix dan Classics met VJ HuubPallaZEindhoven

Thursday 09 March 2017

23:00 - 04:00Sugar Daddy | NyX op DonderdagClub NYXAmsterdam

Friday 10 March 2017

11:00 - Sat 20:00Klussen en opknappen met NLdoetDWHDelft
23:00 - 05:00Glitter x 10 maart x CLUB NYXClub NYXAmsterdam
23:00 - 02:00GiGi presents HOT UnitedThomTomNijmegen

Saturday 11 March 2017

19:00 - 03:00Amstel Fifty Four goes Melfest !Amstel 54Amsterdam
22:00 - 04:00DJ Ivar's SaturDancePallaZEindhoven
22:00 - 06:00Cocktail FestMaassilo RotterdamRotterdam
22:30 - 04:00PANN VogueTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 05:00Rumour Has It: The Final Countdown (3x NYX)Club NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Fluff Disco XL | TivoliVredenburgTivoliVredenburgUtrecht

Sunday 12 March 2017

05:00 - 11:00The Official Cocktail Fest AfterpartySupermercadoRotterdam
12:00 - 16:00Meeting: GGD & Karaoke!Jong&Out LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Tuesday 14 March 2017

20:00 - 23:00De 'Andere Quiz' nummer 5Cafe KalffUtrecht

Friday 17 March 2017

17:30 - 04:00Feibo Snacks en Combi Party: 30 jaar Bodytalk!BodytalkUtrecht
21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, voorronde 1De LollipopTilburg
23:00 - 05:00Club Mokum: Hip Hop, R&BClub NYXAmsterdam

Saturday 18 March 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam
21:00 - 00:00Combi Party met Songfestivalhits in de U-Bar 30 jaar BodytalkBodytalkUtrecht
22:00 - 05:00FunHouse - March EditionWesterUnieAmsterdam
22:00 - 05:00Furball - March 18th at Club chUrchClub ChurchAmsterdam
23:00 - 05:00I Will Survive: Sugababes 2.0 (3X NYX)Club NYXAmsterdam
23:00 - 07:00Paradigm Is BurningParadigmGroningen

Sunday 19 March 2017

15:00 - 18:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam
15:00 - 01:00Sunday Funday met gratis gebak van 15:00-18:00 uurBodytalkUtrecht
16:00 - 23:00Love YourselfBar BråAmsterdam
17:00 - 22:00TWINparties RotterdamTWINparties

Tuesday 21 March 2017

20:00 - 23:00Pub Quiz Bodaytalk Limited Edition! 30 jaar BodytalkBodytalkUtrecht

Wednesday 22 March 2017

21:00 - 01:0080's & 90's Karaoke met AnterosBodytalkUtrecht

Thursday 23 March 2017

19:00 - 22:00Singer Songwriter wedstrijdBodytalkUtrecht

Friday 24 March 2017

17:30 - 04:00Reünie oude en nieuwe medewerkers en G & T avondBodytalkUtrecht
21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, voorronde 2De LollipopTilburg
23:00 - 05:00Opgewonden met NYX!Club NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Rits Unzipped | EKKOEKKOUtrecht

Saturday 25 March 2017

15:00 - 04:00Combi Party vanaf 23:00 uurBodytalkUtrecht
22:00 - 05:00De Marktkantine Mega FlikkerDe MarktkantineAmsterdam
22:00 - 04:00Dollhouse Queer PartyWillemeenArnhem
23:00 - 04:00Vossenjacht 25 maart't BölkeEnschede
23:00 - 05:00EnSuite - Gayties & Nineties, 00'sStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Sunday 26 March 2017

16:00 - 20:00Pozz-UpDirty DicksAmsterdam
16:00 - 01:00Afsluiting feestweek 30 jaar BodytalkBodytalkUtrecht

Friday 31 March 2017

21:00 - 04:00King & Queen of the Lollipop, Grand FinalDe LollipopTilburg
23:00 - 05:00GAG: Over 1 year anniversary + Spring editonClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:00GAY - POP - PARTY on 42nd floorilovepopcakeDen Haag

Saturday 01 April 2017

14:00 - 16:00Speed-dating for menPRIKAmsterdam
19:30Hollandse Toppers Zingen 't BölkeEnschede
21:00 - 03:00Pink Party presents "Pink Circus"RebelleMaastricht
23:00 - 04:00THRF - MashUp LipStick ManjefiekGrote Markt, Den HaagDen Haag
23:00 - 06:00RUBBER - AprilRUBBERUtrecht

Sunday 02 April 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 07 April 2017

23:00 - 05:00Fluff Disco | Club NyxFluff Disco

Saturday 08 April 2017

00:00 - Sun 03:00Spellbound April 2017OCCIIAmsterdam
21:00 - 04:00Lollipop's 2 year anniversaryDe LollipopTilburg
22:00 - 04:00PANN EindhovenDe EffenaarEindhoven
23:00 - 04:00Remember The Time // Zaterdag 8 April // R&B Hiphophttps://www.facebook.com/clubbolke/?fref=ts
23:00 - 05:00Liquid KiddyWarehouse ElementenstraatAmsterdam
23:00 - 05:00Liquid KiddyWarehouse ElementenstraatAmsterdam

Sunday 09 April 2017

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Friday 14 April 2017

20:00 - 02:00GDVP@Bölke 2017't BölkeEnschede
22:00 - 06:00Sneakfreaxx ★ 12 YEARS ★ Easter 2017 ★ Part 1/2 meets SporStahlrohr 2.0Berlin

Saturday 15 April 2017

22:30 - 04:00PANN Birthday BashTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 05:00Sjaniekwa - Saturday April 15th 2017 - Club NYXClub NYXAmsterdam

Sunday 16 April 2017

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 21 April 2017

23:00 - 05:00MOIST / 21 April / Club NyxClub NYXAmsterdam

Saturday 22 April 2017

23:00 - 02:00The Lick 5 year anniversaryACUUtrecht

Wednesday 26 April 2017

18:00 - 02:00Koningnacht en dag 2017Cafe KalffUtrecht
23:00 - 04:00Kingsnight at Nyx! For Kings & QueensClub NYXAmsterdam

Friday 28 April 2017

23:00 - 05:00International Beyoncé Day 2017Club NYXAmsterdam

Saturday 29 April 2017

22:00 - 09:00FunHouse XLWesterUnieAmsterdam
23:30 - 04:30DIZZNeushoornLeeuwarden

Sunday 30 April 2017

15:00 - 02:00Rapido - King EditionParadiso AmsterdamAmsterdam

Monday 01 May 2017

01:00 - 10:00Rapido AFTER - King EditionWesterUnieAmsterdam

Friday 05 May 2017

22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht

Saturday 06 May 2017

23:00 - 07:00Damage Party May 6th 2017DamageAmsterdam

Sunday 07 May 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 13 May 2017

23:00 - 05:00Backdoor Teadance: Eurovision Songfestival The Afterparty!AkhnatonAmsterdam
23:00 - 05:00Kiss Kiss 80's 80's editieKissKissClubNijmegen

Sunday 14 May 2017

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Saturday 20 May 2017

12:00 - 15:30Walk of Love 2017DompleinUtrecht

Sunday 21 May 2017

15:00 - 18:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 25 May 2017

00:01 - Sun 23:59Alkmaar Gay PrideAlkmaarAlkmaar
13:00 - 23:00Nyx op Donderdag FestivalThuishavenAmsterdam

Saturday 27 May 2017

14:00 - 17:00Alkmaarse GrachtenparadeAlkmaar
21:30 - 05:00Invasion - Amsterdam Fetish Pride Edt.UndercurrentAmsterdam

Sunday 04 June 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 08 June 2017

20:30 - 23:30PURRR & Sara Kroos - zonder verdovingTheater PePijnDen Haag

Saturday 17 June 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 24 June 2017

22:00 - 07:00PANNdora 2017 'Embrace your Darkness'UtrechtUtrecht
23:00 - 02:00The LickACUUtrecht

Saturday 01 July 2017

15:00 - 00:00Flirtation Beach editionBeachclub VroegerOverveen

Monday 24 July 2017

12:00 - 23:00Roze Maandag 2017TilburgTilburg

Saturday 29 July 2017

12:00 - Sun 23:00Milkshake festival 2017 - AmsterdamWesterpark, 1014 Amsterdam, Nederland
12:00 - Sun 23:00Pride Amsterdam 2017 - This Is My PridePride AmsterdamAmsterdam

Saturday 05 August 2017

23:00 - 05:00FPQXL (GAY PRIDE)Paradiso AmsterdamAmsterdam

Saturday 19 August 2017

18:30 - 21:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 26 August 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht

Saturday 28 October 2017

23:00The LickACUUtrecht

Saturday 04 November 2017

22:00 - 04:00PANN HaarlemPatronaat HaarlemHaarlem

Saturday 25 November 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 23 December 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht
0