Tijd Naam Locatie

Tuesday 24 October 2017

21:00 - 00:00Queen's Head Bingo met Coby van Dam!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 01:00Karaoke in BodytalkBodytalkUtrecht

Wednesday 25 October 2017

19:00Eten wat de POT schaft + Spelletjesavond!LOUD RotterdamRotterdam
20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht
22:00 - 03:00XXX - Grand opening with Bubbles!XXX - Queer bardancingAmsterdam
22:00 - 02:00Crazy Wednesday: 1 Year CelebrationSOHO - AmsterdamAmsterdam

Thursday 26 October 2017

11:00 - Sun 18:00Super Leather Pride SaleBlack Body AmsterdamAmsterdam
16:00 - Sun 23:30Halloween weekendBodytalkUtrecht
18:00 - Sun 04:00Leather Pride Amsterdam 2017 - 21st EditionAmsterdamAmsterdam
20:30 - 23:30Getto Glam :Dame Edna Everage ExperienceGetto Food and DrinksAmsterdam
23:55 - 03:00Student Night Special W/ Sebastian BronkMonkey BarHaarlem

Friday 27 October 2017

00:00 - Sun 01:00Café Montmartre
12:00 - Sat 02:00YOUNGSTERS HALLOWESAUNA STEAMWORKSArnhem
12:00 - Sun 18:00Rainbow Expo 2017 - MooiMan male-artGalerie Mooiman, male/gay art galleryGroningen
12:00 - Sun 18:00Rainbow ExpoRainbow ExpoNieuwegein
16:00 - Sun 03:00Halloween Weekend | HotSpot BarHotSpot BarAmsterdam
19:00 - 22:00Mr. Puppy Nederland 2018 “ontmoet de kandidaten”The Web AmsterdamAmsterdam
20:00 - Mon 00:00We make you PrideThe Cuckoo's NestAmsterdam
20:00 - Sat 10:00XXXLeather After PartyDirty DicksAmsterdam
20:00 - Tue 02:00Halloween 2017Café ColoursArnhem
20:00 - 01:00Blije borrelStadscafé Blij ZwolleZwolle
21:00 - 02:00Bo Monde does the Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 23:00Muziek PubquizDWHDelft
21:00 - Sun 04:00Halloween WeekendMonkey BarHaarlem
21:00 - 04:00Touch Fridays Trick or TreatDe LollipopTilburg
21:30 - 02:00EnigmaDionyxMaastricht
22:00 - 05:00Friday Edition (Z)onderbroekClub ChurchAmsterdam
22:00 - 01:00Foute bingo oktoberDe HooykistLeiden
23:00 - 05:00Fluff Disco | Club NYXFluff Disco
23:00 - 00:00De Kinderkamer (Halloween)Gaycafé LapartAmersfoort
23:00 - 06:00Shelter Is Burning (Gaynight)Shelter AmsterdamAmsterdam

Saturday 28 October 2017

13:00 - 18:00Fetish Flea MarketThe Web AmsterdamAmsterdam
14:00 - 23:00Bears at Sauna NZSauna NieuwezijdsAmsterdam
14:00 - 17:00PrEPnu Workshop 28.10.2017AmsterdamAmsterdam
21:00 - 00:00Jakk B Does The Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 02:00WOMEN ONLY PARTYLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 03:00DRAG13 : DRAGSHOW
22:00 - 03:00DISCO TOTALOT301Amsterdam
22:00 - 02:00BLUF Meeting – Dress CodeThe Web AmsterdamAmsterdam
22:00 - 05:00Hoerenbal - Halloween HorrorClub ChurchAmsterdam
22:00 - 04:00Halloween at SOHOSOHO - AmsterdamAmsterdam
22:00 - 04:00DJ Ivar's SaturDancePallaZEindhoven
22:00 - 04:30HALLOWEEN "the Dark Dungeons"'t BölkeEnschede
22:00Halloween partyBar de RitsGroningen
22:00 - 04:00Halloween 'Night Of The Living Doll'ThomTomNijmegen
22:00Patrick’s Final Fright NightDe UnieRotterdam
22:00 - 04:00Monsters BallDe LollipopTilburg
23:00 - Sun 17:00HalloQueen (pres. by 3x NYX & CSS)3x NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Singles & Mingles LADIES ONLYEscape RemberandtpleinAmsterdam
23:00 - 09:00Invasion After PartyEagle AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00Tram13 presents "Drag13" - Anastasia Von Beaverhausen & FriendsTram 13Groningen
23:00 - 04:30DIZZ: A LGBTQ horror storyNeushoornLeeuwarden
23:00 - 02:00GGD vaccineert in COC LeidenCOC de KroonLeiden
23:00 - 05:00Dollhouse Queerparty (halloween edition)BreblNijmegen
23:00 - 05:00EnSuite - Halloween editionensuiteUtrecht
23:00 - 04:00The LickACUUtrecht

Sunday 29 October 2017

16:00 - 04:00Sex On Sunday - 20th anniversaryClub ChurchAmsterdam
16:00 - 20:00Total Black OutDirty DicksAmsterdam
16:00Oktober BingoCafe KalffUtrecht
17:00 - 18:00STORM3 live at Rainbow ExpoBeursfabriek Nieuwegein
17:00 - 00:00BLUF Sunday Social Leather PrideThe Web AmsterdamAmsterdam
18:00 - 21:00DC Snakebuster live bij Roze Plussers MaastrichtCafé RoséMaastricht
22:00 - 03:00Pink Monkey Halloween SpecialMonkey BarHaarlem

Monday 30 October 2017

22:00 - 02:00Mix dan ClassicsPallaZEindhoven

Tuesday 31 October 2017

21:00 - 00:00Miss Tabitha's Scary Halloween Bingo!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 04:00Halloween - A Bloody Slutty MessExit CaféAmsterdam

Wednesday 01 November 2017

18:00 - Sun 00:00AAF Amsterdam 2017Galerie Mooiman, male/gay art galleryGroningen

Thursday 02 November 2017

19:30 - 22:30Rainbow Reads - October 2017DionyxMaastricht

Friday 03 November 2017

19:30 - 22:00Wensouderbijeenkomst 3 november, MaastrichtCOC LimburgMaastricht
21:00 - 01:00Coby's Cut Karaoke!Café The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 04:00Mojito with a twist!BodytalkUtrecht
23:59 - 04:00Mini-FPQ!Boudoir SecretAmsterdam

Saturday 04 November 2017

20:00 - 05:00Anniversery 5 Jaar Cafe ColoursCafé ColoursArnhem
20:00 - 01:00Zaterdag 04 november: Trans*-café!COC LeidenLeiden
20:30 - 03:00SHOUT Extravaganza Drag NightSHOUT!Wageningen
21:00 - Mon 03:00Bye Felicia!SOHO - AmsterdamAmsterdam
22:00 - 04:00DJ Buddha: Ibiza House NightPallaZEindhoven
22:00 - 04:30CLUB NIGHTBolkeEnschede
22:00 - 04:00PANN HaarlemPatronaat HaarlemHaarlem
22:00 - 03:00BFF PartyHedon ZwolleZwolle
23:00 - 09:003x NYX till 9am3x NYXAmsterdam
23:00 - 06:00RUBBER • 3 Year AnniversaryRUBBERUtrecht
23:30 - 05:00THRF goes to the GYMThe Hague Rainbow FestivalDen Haag

Sunday 05 November 2017

15:00 - 20:00Fist FactoryDirty DicksAmsterdam
16:00 - 20:00Cocktail HalloweenCafé RoséMaastricht

Monday 06 November 2017

22:00 - 02:00Mix dan ClassicsPallaZEindhoven

Wednesday 08 November 2017

20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht

Friday 10 November 2017

23:00 - Sat 05:00De Danshal • 10.11.17De DanshalAmsterdam

Saturday 11 November 2017

14:11 - Sun 23:59Elf-elf in KruikenstadCarnaval in KruikenstadTilburg
19:00 - 23:00DragXit & 3x NYX present Trixie Mattel at Club NYXClub NYXAmsterdam
22:00 - 10:00Pornceptual goes to chUrchClub ChurchAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents The Amazing Agency3x NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Flirtation Guilty PleasuresFlirtationAmsterdam
23:00 - 04:00SPELLBOUND Nov 2017OCCIIAmsterdam

Sunday 12 November 2017

12:00 - 16:00Skype internationaalCOC LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam
16:00 - 20:00Soulful SundaysCafe KalffUtrecht

Tuesday 14 November 2017

20:00 - 22:30Pub Quiz in BodytalkBodytalkUtrecht

Wednesday 15 November 2017

19:30 - 21:30Prism Films November 2017Café RoséMaastricht

Thursday 16 November 2017

20:00 - Fri 01:00Kiss of the SpiderwomanThe Web AmsterdamAmsterdam

Friday 17 November 2017

17:00 - 20:00Transgender Limburg Thema-avond (Transgender op de Werkvloer)Transgender LimburgMaastricht
20:00 - 23:59SHOUT Pub QuizSHOUT!Wageningen
21:00 - 02:00Bo Monde does the Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 04:00ChickZChickZTilburg
21:00 - 04:00Gin& Tonic SpecialsBodytalkUtrecht
22:00 - 03:00Classic Madonna NightPRIKAmsterdam
23:00 - 05:00MOIST 17 November Club Nyx

Saturday 18 November 2017

22:00 - 05:00Furball - The Leather EditionFurball AmsterdamAmsterdam
22:00 - 05:00FunHouse - Super HeroesWesterUnieAmsterdam
22:00 - 05:00Ravage Rough EditionThemoodsbarRotterdam
22:30 - 04:00PANN NEONTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 04:00Kalinichta - Amsterdam - Edition 8Noorderlicht CaféAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents VOGUE3x NYXAmsterdam
23:00 - 05:00BÄR Is Burning (Gaynight)BARRotterdam

Sunday 19 November 2017

14:00 - 17:00Café SoZo Limburg november - VenloBrownies & downieS VenloVenlo
15:00 - Mon 14:00RapidoParadiso AmsterdamAmsterdam

Wednesday 22 November 2017

20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht

Friday 24 November 2017

21:00 - 02:00Bo Monde does the Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht
23:00 - 05:00Pinky's Friday: Hip Hop, R&B & SoulglowClub NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Opgewonden met NYX | 24 novemberClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Popcake - Gay Pop PartyilovepopcakeDen Haag

Saturday 25 November 2017

14:00 - 00:00MISFIT Winter Festival
14:00 - 16:00Gay SpeeddatingPRIKAmsterdam
17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam
21:00Women-only parties: Flirta #2Café RoséMaastricht
23:00 - 05:003x NYX presents Osie Square3x NYXAmsterdam
23:00 - 05:00EnSuite - Neon JungleStairway to Heaven (officieel)Utrecht

Friday 01 December 2017

21:00 - 04:00Mojito with a twistBodytalkUtrecht
23:00 - 05:00Kingdom of Zamunda • 01.12.17Club NYXAmsterdam

Saturday 02 December 2017

20:00 - 23:00Nationaal COC Songfestival 2017Grand TheatreGroningen
23:00 - 09:003x NYX till 9am3x NYXAmsterdam

Sunday 03 December 2017

15:00 - 20:00Fist FactoryDirty DicksAmsterdam

Saturday 09 December 2017

12:00 - 17:00Sustainable Winter MarketReguliersdwarsstraat, 1017 BK Amsterdam, Nederland
20:00 - 02:30PoolpartySauna joeKerkrade
23:00 - 04:00PANN TilburgPoppodium 013Tilburg

Sunday 10 December 2017

12:00 - 16:00SchaatsenCOC LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Tuesday 12 December 2017

20:00 - 22:30Pub Quiz BodytalkBodytalkUtrecht

Friday 15 December 2017

21:00 - 04:00ChickZChickZTilburg
21:00 - 04:00Gin & Tonic SpecialsBodytalkUtrecht

Saturday 16 December 2017

12:00 - 17:00Christmas Comedy BrunchBar Beton RijnsweerdUtrecht
22:00 - 03:00X-mas Party in styleKoel310Alkmaar
22:30 - 05:00Wonders of WinterPANNWinkel van SinkelUtrecht
23:00 - 05:003x NYX pres. I Will Survive: A Kylie Xmas3x NYXAmsterdam

Sunday 17 December 2017

14:00 - 17:00Café SoZo Limburg december Magisch MaastrichtMagisch Maastricht VrijthofMaastricht

Tuesday 19 December 2017

21:00 - 01:00Karaoke in BodytalkBodytalkUtrecht

Saturday 23 December 2017

22:00 - 09:00FunHouse XL - the X-Mas EditionWesterUnieAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents Leroyal3x NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Kiss Kiss Christmas SpecialKissKissClubNijmegen
23:00 - 02:00The LickACUUtrecht
23:00 - 05:00EnSuite - Pop or Bottom (Christmas edition)ensuiteUtrecht

Sunday 24 December 2017

16:00 - 02:00Kerstavond in BodytalkBodytalkUtrecht

Monday 25 December 2017

22:00 - 03:00Eerste kerstdag in BodytalkBodytalkUtrecht

Tuesday 26 December 2017

16:00 - 02:00Tweede kerstdag in BodytalkBodytalkUtrecht

Saturday 30 December 2017

22:00 - 04:00MoksieCOC Leiden
22:00 - 05:00Bear-Necessity year-end editionBear-NecessityAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents BxBy GxT BxCK3x NYXAmsterdam

Sunday 31 December 2017

21:00 - 04:00Oudejaarsfeest in BodytalkBodytalkUtrecht
23:00 - 05:00Out & Nyx - New Year's EveClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:30DIZZ New Years EveDIZZ EventsLeeuwarden

Monday 01 January 2018

16:00 - 01:00Nieuwjaarsdag in BodytalkBodytalkUtrecht

Friday 05 January 2018

21:00 - 04:00Mojito with a twist!BodytalkUtrecht

Saturday 06 January 2018

21:00 - 05:00Resistance vs SportssBoysclub BekkevoortBekkevoort

Tuesday 09 January 2018

20:00 - 22:30Pub Quiz BodytalkBodytalkUtrecht

Friday 19 January 2018

23:00 - 05:00Parish Gaynight #4PIP Den HaagDen Haag

Thursday 01 March 2018

16:00 - Mon 23:00Amsterdam Bear Weekend 2018

Saturday 03 March 2018

14:00 - 22:00Bears at Sauna NZ (ABW2018)Sauna NieuwezijdsAmsterdam

Monday 05 March 2018

17:00 - 00:00Mellow Monday (ABW2018)Sauna NieuwezijdsAmsterdam

Saturday 07 April 2018

22:00 - 06:00Cocktail Fest - The ThirdCocktail FestRotterdam

Wednesday 09 May 2018

19:00 - 23:30Popquiz Marathon 2018

Saturday 16 June 2018

13:00 - 23:00FunHouse - Let's Go OutsideThuishavenAmsterdam

Saturday 23 June 2018

20:00 - 02:00This=us Roze Zaterdag 2018 GoudaZ|Z This=Us eventsRotterdam

Thursday 12 July 2018

14:00 - Sat 17:00ThomTom Tiendaagse 2018ThomTomNijmegen

Monday 23 July 2018

12:00 - Tue 04:00Roze Maandag 2018De Tilburgse KermisTilburg

Friday 27 July 2018

16:00 - Mon 12:00Milkshake festival 2018 - Amsterdam - Camp MilkshakeMilkshake festival AmsterdamAmsterdam

Saturday 28 July 2018

11:00 - Sun 22:00Pride Amsterdam 2018Pride AmsterdamAmsterdam
12:00 - Sun 23:00Milkshake festival 2018 - AmsterdamMilkshake festival AmsterdamAmsterdam

Saturday 04 August 2018

13:00 - 17:00Canal Parade Amsterdam 2018Pride AmsterdamAmsterdam

Thursday 27 September 2018

14:00 - Sun 23:59Rotterdam Pride 2018Rotterdam PrideRotterdam
0