Tijd Naam Locatie

Monday 23 April 2018

18:00 - 20:00Aan tafel bij AngelaPoinkArnhem

Tuesday 24 April 2018

20:00 - 22:30Pub Quiz BodytalkBodytalkUtrecht

Wednesday 25 April 2018

19:30 - 22:30Prism Films - April 2018/#2Café RoséMaastricht

Thursday 26 April 2018

16:00 - Sat 03:00PRIK King's Night & DayPRIKAmsterdam
17:00 - 23:00Koningsnacht - ParadeCafé KeerweerRotterdam
19:00 - 01:00King's Night FestivalHOMOMONUMENTAmsterdam
20:00 - 05:00Koningsnacht² w/ De Sluwe Vos, Joost van Bellen & moreEi van Ko (voor stadhuis) / 't Bölke
21:00 - 04:00K(r)oningsnachtThomTomNijmegen
21:00 - 04:00KoningsnachtDe LollipopTilburg
22:00 - 04:00KONINGSNACHTLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 04:00Kingsnacht GAY- Pop-Party PopcakeilovepopcakeDen Haag
23:00 - 06:00King's & Queens (Kingsnight)Club NYXAmsterdam
23:00 - 04:00KoningsnachtWilsons by R&RHaarlem

Friday 27 April 2018

11:00 - 20:00King's Day FestivalHOMOMONUMENTAmsterdam
12:00 - Sat 05:00Amstel King's Day Street Party - Club YoloClub YOLOAmsterdam
12:00 - 23:00Oranjebitter 10 jaar!Oranjebitter RotterdamRotterdam
15:00 - 23:00Konings Parade 2018Café KeerweerRotterdam
15:00 - Sat 04:00KoningsdagDe LollipopTilburg
18:00 - Sun 02:00Kings night/dayCafe KalffUtrecht
20:00 - 05:00Het iets met oranje feestje (Koningsdag)Club NYXAmsterdam
20:00 - 08:00Spielraum x Cocktail d'Amore MusicRADION AmsterdamAmsterdam
21:00 - 02:00BLIJE BORREL KINGSDAY met ‘het recreatieteam’Stadscafé Blij ZwolleZwolle
21:30 - 02:00Enigma - KingsdayCafé RoséMaastricht

Saturday 28 April 2018

14:00 - 15:00PrEPnu Workshop 28.04.2018AmsterdamAmsterdam
15:00 - 16:00PrEPnu Workshop 28.04.2018 (Engllish)AmsterdamAmsterdam
20:00 - 03:00Pink Party 28 april 2018RebelleMaastricht
21:00 - 04:00Kings CircusDe LollipopTilburg
22:00 - 05:00Bear-Necessity King's dayPanama AmsterdamAmsterdam
22:00 - 05:003x NYX presents PUSSY WAGON3x NYXAmsterdam
22:00 - 09:00FunHouse XL - King Edition 2018WesterUnieAmsterdam
23:00 - 06:00AIR 8 Jaar!AIR AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00The Lick; unbeschreiblich weiblichACUUtrecht

Sunday 29 April 2018

11:00 - 17:00Transgender Limburg WandelingVaalsVaals
12:45 - 14:45Roze stadswandelingNijmegenNijmegen
15:00 - 02:00Rapido - King Edition 2018Paradiso AmsterdamAmsterdam
15:00 - 18:00BorrelMarcus-AntoniusNijmegen

Monday 30 April 2018

01:00 - 10:00Rapido AFTER - King Edition 2018Rapido EventsAmsterdam

Wednesday 02 May 2018

20:15 - 23:15Prik's Pink Pub Quiz - Eurovision editionPRIKAmsterdam
23:00 - 04:00Vodka Woensdag XXL - The Pyjama PartyExit CaféAmsterdam

Saturday 05 May 2018

12:00 - 23:00Het Amsterdams Verbond 2018 | BevrijdingsfestivalTuinen van WestAmsterdam
15:00 - 23:00Bevrijdingsdag op het HomomonumentHOMOMONUMENTAmsterdam
15:00 - Sun 04:005 mei: Cinco de MayoDe LollipopTilburg
22:00 - 03:00Disco Total Summer Time LoveOT301Amsterdam

Sunday 06 May 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
16:00 - 21:00Eurovisie week Video clipsCafe KalffUtrecht

Monday 07 May 2018

18:00 - 19:30PrEPnu (Avond)workshop 07.05.2018DC KliniekenAmsterdam

Tuesday 08 May 2018

20:00 - Sun 03:00Eurovision SongContest 2018Café ColoursArnhem
20:00 - 23:00Het songfestival belééf je bij ThomTom.ThomTomNijmegen
20:00 - 23:00Eurovisie week 1ste halve finaleCafe KalffUtrecht

Wednesday 09 May 2018

19:00 - 23:30Popquiz Marathon 2018Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Rotterdam en Utrecht
23:00 - 05:00Groove Heart: The Shapeshifters | TivoliVredenburgTivoliVredenburgUtrecht

Thursday 10 May 2018

20:00 - 23:00Eurovisie week 2de halve finaleCafe KalffUtrecht
23:00 - 05:00Vibrations at Night (Afterparty Green Vibrations)'t BölkeEnschede

Friday 11 May 2018

22:00 - 04:00HOT The Eurovision Edition & ESF QuizThomTomNijmegen
23:00 - 05:00Hitmachine • AmsterdamClub NYXAmsterdam

Saturday 12 May 2018

09:45 - 19:30Damesdagje BorkumBorkumBorkum
13:00 - 23:00Tropikali FestivalNoorderlicht CaféAmsterdam
19:00 - 23:59Eurovisie week Eurovisie steegCafe KalffUtrecht
21:00 - 05:00Sportss NEON EditionBoysclub BekkevoortBekkevoort
23:00 - 04:00Spellbound May 2018OCCIIAmsterdam
23:00 - 07:00Rapido World TourRed & Blue CargoClub AntwerpAntwerp
23:00 - 04:00Passion / 12 mei / Soul / R&B / Funk / Newjackswing / DiscoBolke EnschedeEnschede

Sunday 13 May 2018

11:00 - 16:00Wie is de Mol?COC LimburgMaastricht
16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Friday 18 May 2018

22:00 - 01:00Foute bingo show meiDe HooykistLeiden
22:00 - 01:00Dragpalace Muzikale BingoshowDe LollipopTilburg
23:00 - 05:00De Danshal • AmsterdamClub NYXAmsterdam

Saturday 19 May 2018

13:00Walk of Love 2018DompleinUtrecht
20:00 - Sun 17:00MeiMarkt 2018MeiMarktTilburg
22:00 - 05:00Furball at Club chUrchFurball AmsterdamAmsterdam
22:30 - 04:00PANN Survivor 19/05TivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 05:00KissKiss spring editionDoornroosjeNijmegen

Sunday 20 May 2018

09:15 - 20:00EftelingEftelingKaatsheuvel
15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 24 May 2018

20:00 - 23:59Karaoke - Cafe t HartjeCafé 't HartjeAlkmaar
20:00 - 23:59KaraokeCafé 't HartjeAlkmaar
21:00 - 23:00RuPaul's Drag Race: Werq The World - RotterdamClub Villa ThaliaRotterdam

Friday 25 May 2018

18:00 - 22:00Tennistoernooi - Alkmaar PrideTC Daalmeer Klaas Bootpad 4-6 Alkmaar
21:00 - 23:00RuPaul's Drag Race: Werq The World - AmsterdamTheater AmsterdamAmsterdam
22:00 - 02:00Style Party - Pride editionSPOTLIGHT AlkmaarAlkmaar
22:30 - 04:00PANN 25+ | 25/05De HellingUtrecht
23:00 - 05:00✿ Soepeltjes ✿Club NYXAmsterdam

Saturday 26 May 2018

14:00 - 17:00Alkmaarse GrachtenparadeAlkmaarAlkmaar
16:00 - 00:00PRIDE Leeuwarden 2018LeeuwardenLeeuwarden
22:00 - 04:00Dollhouse QueerpartyWillemeenArnhem
23:00 - 05:003x NYX presents BITCH FIGHT3x NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Vossenjacht 26 mei't BölkeEnschede
23:00 - 04:00Welcome to Uranus N°7Rotown RotterdamRotterdam
23:00 - 05:00Ensuite Gayties & Nineties, 00's // 26 meiensuiteUtrecht

Sunday 27 May 2018

15:30 - 23:59Wijn- en bierproeverijThomTomNijmegen

Tuesday 29 May 2018

19:30 - 22:30Big Freedia in ParadisoParadiso AmsterdamAmsterdam

Saturday 02 June 2018

21:00 - 01:00Levenslied bij de Lollipop, dag 1De LollipopTilburg
22:00 - 05:00Bear-Necessity welcome party Bingham CupPanama AmsterdamAmsterdam
23:00 - 05:00X - AMSWesterUnieAmsterdam

Sunday 03 June 2018

14:30 - 02:00Levenslied bij de Lollipop, dag 2De LollipopTilburg
15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 08 June 2018

20:00 - Sun 22:00The Hague Rainbow Festival 2018Grote Markt, Den HaagDen Haag
23:00 - 05:00Kingdom of Zamunda • AmsterdamClub NYXAmsterdam

Saturday 09 June 2018

23:00 - 07:00Backdoor - Angels in Paradise - Melkweg AmsterdamMelkweg AmsterdamAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX pres. I Will Survive: Xtina3x NYXAmsterdam

Sunday 10 June 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Friday 15 June 2018

22:00 - 01:00Foute bingo show juniDe HooykistLeiden

Saturday 16 June 2018

13:00 - 23:00FunHouse - Let's Go OutsideThuishavenAmsterdam
21:00 - 05:00Fluff Disco PrideNight | TivoliVredenburgTivoliVredenburgUtrecht

Sunday 17 June 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 23 June 2018

10:00 - Sat 23:59Roze Zaterdag 2018 GoudaGoudaGouda
12:00 - 23:55Mengelmoes026 Festival Arnhem (for the Gay and Open-Minded)Stadsblokken-MeinerswijkArnhem
17:30 - 23:00FickstutenMarktEagle AmsterdamAmsterdam
20:00 - 02:00This=us Roze Zaterdag 2018 GoudaZ|Z This=Us eventsUtrecht
22:00 - 07:00PANNdora 2018TivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 04:30Dollhouse QueerpartyBreblNijmegen
23:00 - 04:00The Lick: ClassicThe LickUtrecht

Sunday 01 July 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 06 July 2018

16:00 - Sun 19:00Kampeerweekend PoinkPoinkArnhem
18:00 - Sun 21:00Kampeerweekend zoekt (hulp-)koks en activiteit-initiatorsGrootzande Hummelo

Saturday 07 July 2018

15:00 - 00:00Flirtation on the Beach 15th anniversaryBeachclub VroegerHaarlem

Sunday 08 July 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Thursday 12 July 2018

14:00 - Sat 17:00ThomTom Tiendaagse 2018ThomTomNijmegen

Friday 13 July 2018

22:00 - 04:00Dollhouse Queerparty @ ThomtomThomTomNijmegen

Sunday 15 July 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Thursday 19 July 2018

19:00 - 01:00BOLKE OPEN AIR 2018Bolke Open Air!Enschede

Friday 20 July 2018

15:00 - Sun 23:00Tilburgse Kermis 2018De Tilburgse KermisTilburg

Saturday 21 July 2018

12:00 - 23:00De Leuke Festival 2018Voorveldse PolderUtrecht

Sunday 22 July 2018

20:00 - 04:00De Valse Start: DRAG WARSDe LollipopTilburg

Monday 23 July 2018

12:00 - Tue 04:00Roze Maandag 2018De Tilburgse KermisTilburg

Thursday 26 July 2018

14:00 - Sun 23:59Vrouwenvakantie La Femme050ZOMERdagenBoerderij De Diek'nZeerijp

Friday 27 July 2018

16:00 - Mon 12:00Milkshake festival 2018 - Amsterdam - Camp MilkshakeMilkshake festival AmsterdamAmsterdam

Saturday 28 July 2018

11:00 - Sun 22:00Pride Amsterdam 2018Pride AmsterdamAmsterdam
11:00 - 14:00Pride Walk Amsterdam 2018Pride AmsterdamAmsterdam
12:00 - Sun 23:00Milkshake festival 2018 - AmsterdamMilkshake festival AmsterdamAmsterdam

Monday 30 July 2018

15:00 - 23:30Pride at the Beach Parade & OpeningspartyGrote Krocht 1, 2042 LT Zandvoort, Nederland

Friday 03 August 2018

21:00 - 01:00Blame It On Bianca Del RioTheater AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00Strike a Pose - Celebrating Madonna 60Paradiso AmsterdamAmsterdam

Saturday 04 August 2018

13:00 - 17:00Canal Parade Amsterdam 2018Pride AmsterdamAmsterdam
20:00 - Sun 09:00FunHouse XXL - The Pride Edition 2018GashouderAmsterdam

Sunday 05 August 2018

17:00 - 20:00Rosario XXL - Amsterdam Pride EditionRosario - AmsterdamAmsterdam

Sunday 12 August 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Sunday 19 August 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 25 August 2018

17:30 - 23:00FickstutenMarktEagle AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00The Lick August 25The LickUtrecht

Sunday 02 September 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 09 September 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Sunday 16 September 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Friday 21 September 2018

22:00 - 01:00Foute bingo show septemberDe HooykistLeiden

Thursday 27 September 2018

14:00 - Sun 23:59Rotterdam Pride 2018Rotterdam PrideRotterdam

Saturday 29 September 2018

22:00 - 06:00Cocktail Fest - The ThirdCocktail FestRotterdam

Sunday 07 October 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 14 October 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Sunday 21 October 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 27 October 2018

13:00 - 23:59Wellnessweekend met sauna, wandeling en dansavond. WOMEN ONLYLa Femme050Zeerijp
23:00 - 04:00The Lick October 27The LickUtrecht

Sunday 04 November 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 11 November 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Sunday 18 November 2018

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 24 November 2018

17:30 - 23:00FickstutenMarktEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 02 December 2018

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam

Sunday 09 December 2018

16:00 - 20:00Naked Dark-CruisingDirty DicksAmsterdam

Saturday 22 December 2018

23:00 - 04:00The Lick December 22The LickUtrecht

Friday 28 December 2018

21:00 - Tue 14:00Midwinterdagen met gezelligheid en Oud&Nieuwfeest. WOMEN ONLYLa Femme050Zeerijp
0